Villa 55 & Pool

8600 Siófok, Szent László utca 55.

Villa 55 & Pool

Úžasný malý ostrov klidu u Zlatého břehu

Zlatý břeh není jen oblíbeným místem Siófoku, ale možná celého Balatonského regionu - a to není náhoda.

Nádherné okolí, luxusní pláže a nespočet možností pro zábavu a relaxaci jsou tu jen pro to, abyste je objevili a užili si svůj odpočinek naplno!

A co jiného by mohlo poskytnout lepší podmínky pro dovolenou než pravá, autentická vila na Zlatém břehu?

Vila 55 & Pool má všechny výhody, které mohou udělat dovolenou dokonalou nejen pro velkou rodinu, ale také pro skupinu přátel nebo zaměstnanců menší firmy!

Velká plocha, obrovská zahrada a blízkost k pobřeží jsou hodnoty této vily, které prostě nelze přehlédnout.

Proč si vybrat Vilu 55 & Pool?

Pokud si vyberete Balaton jako cíl vaší dovolené, je zřejmé, co bude vaší hlavní aktivitou: bezstarostné plavání na pláži.

A v tom je Vila 55 skutečně silná, protože se nachází pouhých 100 metrů od nejbližší pláže.

Co to znamená?

To, že i s malými dětmi je možné snadno a během několika minut dojít pěšky na pláž a po dni stráveném na pláži nemusíte unaveně sedat do auta.

Navíc, pokud jsme už u dětí: voda na volné pláži se postupně prohlubuje, takže i ti nejmenší se mohou bez obav ponořit do krásné, teplé vody.

Pokud byste raději zůstali na ubytování, nemusíte se vzdát zábavy, protože Vila 55 má také vlastní bazén s odsouvatelnou střechou!

Kromě toho je do 200 metrů dostupná možnost nakupování a stravování, takže nemusíte mít obavy, že byste zůstali hladoví nebo žízniví.

Také myslíme na milovníky zvířat: můžete si s sebou vzít jakékoli mazlíčky!

Co všechno se nachází ve vile Villa 55 & Pool?

Bazén je jedna věc, ale pokud by to nestačilo, v obrovské zahradě je také venkovní hřiště (lezecká stěna, houpačka, skluzavka) a dospělí mohou užívat slunce a teplo na lehátkách.

A jak velká je zahrada?

Pozemek Vily 55 & Pool má neuvěřitelných 720 m2, což poskytuje bohaté možnosti pro grilování, vaření v kotlíku a zahradní hry, čímž ještě více zvyšuje atmosféru.

Velká zahrada také umožňuje vzít s sebou jakéhokoli psa nebo domácího mazlíčka!

Vila o rozloze 120 m2 má 3 dvoulůžkové ložnice a v obývacím pokoji lze čtyři pohovky přeměnit na lůžka.

Zmíněný obývací pokoj je prostorný a pohodlný, je spojen s americkou kuchyní a je vybaven i Full HD televizí s kabelovou a satelitní TV.

Koupání je možné v kombinované vaně se sprchou a je zde také další koupelna se sprchovým koutem, večer pak můžete relaxovat na zařízené terase s výsuvným slunečníkem.

A pokud by vám během dusných letních nocí bylo příliš horko, celý dům lze na vyžádání klimatizovat za mírný denní poplatek (2000 Ft/klimatizace/noc).

Nemusíte se obávat ani o parkování: vaše vozidlo bude v bezpečí v uzavřeném prostoru zahrady.

Své kolo můžete bezpečně uložit v uzavřeném prostoru na zahradě, zatímco si užíváte zasloužený odpočinek u nás.

Sezona je dlouhá, ale přesto je dobré plánovat dopředu

Díky svým vlastnostem je Villa 55 & Pool schopna přijímat hosty po celý rok!

To znamená, že jak v chladnějším, tak i v teplejším období je možné přijet a odpočinout si od každodenního shonu ať už s rodinou, přáteli nebo kolegy.

Právě kvůli těmto skvělým vlastnostem je ubytování tak populární, takže je určitě vhodné rezervovat si pobyt včas a zajistit si tak termín, který vám nejlépe vyhovuje.