Villa 55 & Pool

8600 Siófok, Szent László utca 55.

Villa 55 & Pool

Úžasný malý ostrovček pokoja pri Zlatom pobreží

Zlaté pobrežie nie je len jednou z najkrajších a najobľúbenejších dovolenkových destinácií Siófoku, ale možno aj celého balatónskeho regiónu – a to nie je náhoda.

Prekrásne prostredie, štýlové pláže, nespočetné možnosti zábavy a relaxácie čakajú, aby si ich objavil/a a užil/a si svoj oddych naplno!

A čo iné by mohlo poskytnúť lepšie podmienky pre dovolenku než pravá, originálna vilka pri Zlatom pobreží?

Villa 55 & Pool disponuje všetkými výhodnými vlastnosťami, ktoré môžu dovolenku urobiť dokonalou, nielen pre veľkú rodinu, ale aj pre skupinu priateľov alebo menších firemných zamestnancov!

Veľká rozloha, obrovská záhrada a blízkosť k brehu sú hodnoty tejto vily, pri ktorých sa jednoducho nemôžeš len tak ľahostajne prejsť.

Prečo si vybrať Villa 55 & Pool?

Ak si vyberieš Balaton ako cieľ svojej dovolenky, je úplne jasné, že najdôležitejšou aktivitou bude bezstarostné kúpanie sa na brehu.

A práve v tomto je Villa 55 skutočne silná, pretože sa nachádza len 100 metrov od najbližšej pláže.

Čo to znamená?

To, že aj s malými deťmi sa ľahko a za pár minút dostanete pešo na pláž a po dni strávenom na brehu nemusíte unavene nastupovať do auta.

Navyše, ak už sme pri deťoch: voda na verejnej pláži sa postupne zhlbuje, takže aj najmenší sa môžu bez obáv ponoriť do nádherných, teplých vôd.

Nemusíš sa báť ani v prípade, že by ste radšej zostali na ubytovaní, pretože Villa 55 má vlastný bazén s odsúvateľnou strechou!

Okrem toho, v blízkosti je aj možnosť nakupovania a stravovania, len 200 metrov od ubytovania, takže nemusíš mať obavy, že by ste zostali hladní alebo smädní.

Myslíme aj na milovníkov zvierat: môžeš si so sebou priniesť akékoľvek zviera!

Čo všetko nájdeš vo Villa 55 & Pool?

Bazén je jedna vec, ale ak by to nestačilo, vo veľkej záhrade sa nachádza aj vonkajšie detské ihrisko (lezecký rám, hojdačka, šmýkačka) a dospelí si môžu užívať slnko a teplo na lehátkach.

A aká veľká je záhrada?

Pozemok Villa 55 & Pool má neuveriteľných 720 m², čo znamená, že je viac než dostatok priestoru pre grilovanie, varenie v kotlíku a vonkajšie hry, čím sa ešte viac zvyšuje atmosféra.

Veľká záhrada tiež umožňuje, aby si so sebou priniesol akéhokoľvek veľkého psa alebo domáce zviera!

Vila s rozlohou 120 m² obsahuje tri dvojlôžkové spálne a v obývacej miestnosti sa gauče dajú premeniť na lôžka pre štyri osoby.

Spomínaná obývacia miestnosť je priestranná a pohodlná, je prepojená s americkou kuchyňou a obsahuje aj Full HD televíziu s káblovými a satelitnými programami.

Na umývanie je k dispozícii kombinovaná vaňa so sprchou a ďalšia samostatná sprchovacia kúpeľňa, večer si môžeš oddýchnuť na zariadenej terase so slnečníkom.

A ak by bolo príliš teplo počas horúcich letných nocí, celý dom je možné klimatizovať na požiadanie za skromný denný príplatok (2000 Ft/klimatizácia/noc).

Nemusíš sa obávať ani o parkovanie: tvoje vozidlo bude v bezpečí na uzavretom pozemku.

Tvoj bicykel môžeš mať bezpečne uložený v uzamknutej časti záhrady, zatiaľ čo si užívaš zaslúžený oddych u nás.

Sezóna je dlhá, ale predsa len je dobré myslieť dopredu

Vďaka svojim vlastnostiam je Villa 55 & Pool schopná prijímať hostí počas celého roka!

To znamená, že je možné prísť si oddýchnuť od každodenných starostí v chladnejších aj teplejších obdobiach, či už s rodinou, priateľmi alebo kolegami.

Ale práve kvôli týmto skvelým vlastnostiam je také obľúbené ubytovanie, preto by si určite mal/a konať včas a rezervovať si pobyt na obdobie, ktoré ti najviac vyhovuje.